Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Total 2 common:people_all_forms

Характеристика на вчителя зарубіжної літератури Неньковицького ліцею Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області Димар Світлану Петрівну

Date: 1 квітня о 22:26

НЕНЬКОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ЗАРІЧНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Центральна , 70,  с. Неньковичі Вараський район  Рівненська область, 34020

тел.  (03632)4-42-33, e-mail: nenkovychi_znz@ukr.net

на вчителя зарубіжної літератури

Неньковицького ліцею Зарічненської селищної ради

Вараського району Рівненської області

Димар Світлану Петрівну

Димар Світлана Петрівна працює у Неньковицькому ліцеї Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області на посаді вчителя зарубіжної літератури з 2000 року.

Димар С.П. - творчо працюючий педагог, який володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі, володіє широким спектром стратегій навчання, вміє продумувати оригінальні, інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення уроку. Активно впроваджує форми та методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечує максимальну самостійність навчання учнів.

Досконало володіє методикою викладання зарубіжної літератури. Диференціація навчальних завдань, розробка індивідуальних та групових завдань з урахуванням індивідуальних особливостей школярів, рівня їхньої підготовки та розвитку інтересу є характерними особливостями підготовки вчителя до уроків. Самі уроки проводить цікаво і захоплююче з використанням інтерактивних методик (уроки-семінари, інтегровані уроки, уроки-диспути, заочні подорожі, літературні вікторини, написання нарисів та творів).

Велику увагу Димар С.П. приділяє формуванню духовного світу учнів, цілісних світоглядних уявлень, загальнолюдських цінностей шляхом залучення через світову літературу до культурних надбань людства.

Розвиває усне і писемне мовлення школярів, а також їхнє мислення: образне, асоціативне, абстрактне, логічне. Вчить умінню аналізувати, зіставляти, порівнювати та узагальнювати мовні явища.

Багатогранна творча праця Димар С.П. дає позитивні результати. Учні із задоволенням відвідують уроки та позакласні заходи, мають міцні та ґрунтовні знання із світової літератури.

Як класний керівник 8 класу багато уваги приділяє формуванню в учнів культури спілкування. Знайомить дітей з народними звичаями та традиціями. Пропагує педагогічні знання серед батьків. Вимагає дотримання від учнів свідомої навчальної дисципліни.

Активний учасник шкільного методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного напряму.  Вивчає і поширює серед колег сучасні педагогічні технології.

Доброзичлива, стримана, толерантна, врівноважена, дотримується педагогічної етики, моралі.

Ініціативна, організована, вольова та об’єктивна, принципова, уміє швидко прийняти правильне рішення у різних педаго­гічних ситуаціях. Користується повагою серед колег, учнів та батьків.

Димар С.П. відповідає займаній посаді та раніше присвоєній  кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Директор ліцею                                                                     Людмила ГАВРИЛЮК

З характеристикою ознайомлено:

_______________Світлана ДИМАР

Comments:
Only authorized users can leave comments.